Promocja

Leasing z pierwszą płatnością w 2021 r.
•możliwość finansowania zakupu wybranych samochodów marki Fiat
•formalności online
•pierwsze 3 lub 8 czynszy w wysokości 1 zł!
•szybka decyzja leasingowa

LEASING "ODBIERZ TERAZ, ZAPŁAĆ PÓŹNIEJ"

Oferta finansowa będąca odpowiedzią na aktualne zapotrzebowanie klientów w związku z pandemią Covid-19.

Brak konieczności wniesienia pierwszego czynszu i odroczenie terminu płatności pierwszej raty finansowania - aż do 2021 roku pozwoli Państwu swobodnie podjąć decyzje zakupowe nie obciążając budżetu firmowego, ani teraz podczas przestoju gospodarczego, ani zaraz po powrocie do „normalności”, na który wszyscy czekamy.

Dodatkową zaletą leasingu jest obowiązkowo finansowanie ubezpieczenia GAP (każdy rodzaj klienta) lub/i Bezpieczny Leasing (dostępny dla IDG i SC), którego bogaty zakres zabezpieczy klienta i jego bliskich w trudnym czasie pandemii oraz jego skutkach (opcja Turbo zawiera m.in. niezdolność do pracy, utrata pracy lub hospitalizacja, zgon i szeroki zakres MediPlan, tzw. assistance medycznego – pomoc opiekuńcza, dostarczenie środków medycznych, spożywczych, a także korepetycje dla dzieci).

Pozostałe zalety oferty:
- Możliwość finansowania zakupu wybranych samochodów marki Fiat (zapytaj doradcę w Salonie Fiata)
- Wszystkie czynności począwszy od wyboru samochodu, poprzez wybór formy finansowania i jego udzielenie dokonywane jest cyfrowo – zupełnie zdalnie, bez wychodzenia z domu!
- Pierwsze 3 lub 8 czynszy w wysokości 1 zł!
- Minimum formalności!
- Szybka decyzja leasingowa

Chcesz dowiedzieć się więcej?

NOTA PRAWNA:
Leasingodawca: Leasys Polska Sp. z o.o. Oferta leasingu jest skierowana tylko do przedsiębiorców oraz dotyczy wybranych wersji samochodów marki Fiat. Szczegóły promocji są dostępne u autoryzowanych dealerów marki Fiat. Pierwsza rata kapitałowo-odsetkowa w wysokości określonej w umowie jest płatna po 8 miesiącach (jest to 9 rata zgodnie z harmonogramem umowy). Przez pierwsze 8 miesięcy Klient płaci  raty w wysokości 1 PLN netto. Oferta dostępna dla okresów finansowania od 24 do 60 miesięcy oraz wpłaty własnej od 0%. Podane warunki obowiązują przy skorzystaniu z ubezpieczenia GAP lub ubezpieczenia Bezpieczny Leasing – oferowanego przez Leasys Polska Sp. z o.o. (składka będzie doliczana do rat leasingowych). Szczegółowe warunki leasingu określone są w umowie, zawarcie umowy jest uzależnione od oceny zdolności leasingowej klienta. Niniejszy materiał nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny. Promocja jest ograniczona w czasie. Rzeczywisty wygląd i cechy pojazdu mogą się różnić od prezentowanych w materiale reklamowym. Szczegóły dotyczące oferty leasingowej, kredytowej i ubezpieczeniowej w salonach grupy FCA oraz na www.fcabank.pl. Szczegóły i informacje dotyczące spełniania wymogów ochrony środowiska dostępne w salonach grupy FCA.  

Logo

-->